Galwanizernia

O nas

Mamy do dyspozycji 321 m2, z czego ponad połowa przeznaczona jest na powierzchnię sal do zabaw. Zostały wydzielone osobne pomieszczenia na sypialnię, jadalnię, rozdzielnię posiłków, szatnię, wózkownię oraz pomieszczenia socjalne. Do dyspozycji dzieci jest również łazienka, z armaturą dostosowaną do ich wzrostu. Przy budynku znajduje się około 1 600 m2 zieleni, z czego 200 m2 przeznaczone jest na plac zabaw dla dzieci. Z każdej sali jest osobne wyjście na plac zabaw.

Do żłobka są dwa osobne wejścia: dla rodziców oraz dla personelu i cateringu. Obydwa wejścia są zabezpieczone kodem dostępu, dzięki czemu ograniczony jest dostęp osób obcych.
Na terenie żłobka znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnością. W salach dziennego pobytu dzieci został założony monitoring z 30 dniowym dostępem do danych
archiwalnych. Przy budynku żłobka zlokalizowany jest duży parking, dzięki czemu rodzice nie mają problemu z bezpiecznym zatrzymaniem się, w celu przyprowadzenia dziecka do placówki.

Placówka jest bezpieczna zarówno pod względem sanitarnym, jak i przeciwpożarowym. Spełniamy założenia kategorii pożarowej ZLII (stosowanej w budynkach użyteczności publicznej i w szpitalach). Posiadamy cztery wyjścia z lokalu, wszystkie bezpośrednio na zewnątrz budynku. Zgodnie z wymogami sanepidu żłobek jest zaopatrzony w system wentylacji nawiewnej oraz w dwa niezależne systemy wywiewne. Dzięki temu zapewniamy ciągłą cyrkulację świeżego powietrza we wszystkich pomieszczeniach żłobka.

W żłobku zostały zatrudnione osoby z odpowiednimi kwalifikacjami pedagogicznymi i doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi, jest zatrudniona pielęgniarka.